Dizajnerskie meble lata 60-te - Stylowe wnętrza

Na to, jaki efekt wywołuje nasze mieszkanie lub dom, składa się wiele pojedynczych, pozornie nieistotnych składników. Mogą to być wybrane kolory, faktura ścian, dodatki i oświetlenie. W niektórych przypadkach, nawet najlepsza aranżacja samego oświetlenia lub zmiana dominującego koloru nie jest w stanie przynieść spektakularnych zmian. Jest jednak element, w przypadku pojawienia się którego, pomieszczenie nabiera nowego charakteru. Są to używane stylowe meble, ale w nowoczesnych i designerskich aranżacjach.

 

Meble lata 60 obecnie przeżywają prawdziwy renesans, jeżeli chodzi o zainteresowanie nimi. Ciekawie wykończone lub po prostu odświeżone stały się prawdziwym hitem, zwłaszcza wśród miłośników stylu awangardowego lub industrialnego. Niektórym meble lata 60- te kojarzą się z topornymi, ciężkimi i ciemnymi meblami, a w rzeczywistości był to okres, kiedy polscy projektanci wnętrz osiągali wyżyny swojej kreatywności, odwracając się od socjalistycznej formy mebli i szukając innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu można znaleźć na rynku prawdziwe perły, które przy odpowiedniej aranżacji potrafią zdziałać cuda w każdej aranżacji. W naszej galerii zajmujemy się nadawaniem tego typu mebli drugiego życia – przeprowadzamy metamorfozy, przez co używane stylowe meble stają się prawdziwymi perełkami!

Meble lata 60-te

W naszej pracowni architektury wnętrz położyliśmy duży nacisk na dizajnerskie meble. Nadawanie nowego wyglądu, a tym samym charakteru i wyrazu meblom jest niezwykłym procesem, którego efekt uświetnia nawet najnowocześniejsze przestrzenie. Metamorfoza mebli może odnosić się do ich faktury, kolorystyki a nawet całej formy, ale zawsze ma na celu odświeżenie historycznego przedmiotu i nadanie mu cech designerskiego dodatku. Każdy mebel to inna historia i inne możliwości, a my dopasowujemy zmiany do jego formy lub przeznaczenia.

 

Nasza galeria przyciąga dużą uwagę, przede wszystkim niezwykle designerskimi rozwiązaniami, które zamieniają stare, proste w formie meble w kreatywne i zwracające uwagę przedmioty. Dzięki nim, możemy zmienić pomieszczenie w niebanalny sposób, nadając mu również nowoczesnego charakteru bez zmiany aranżacji całej przestrzeni. Wśród mebli, jakie można znaleźć w naszej pracowni znajdują się zarówno wygodne fotele, jak również funkcjonalne komody i stoliki. Każdy z nich jest niebanalną wypadkową kreatywności, ogromnej pasji i zaangażowania w możliwości, jakie daje różnorodny świat designu.

Używane stylowe meble mogą zagościć również w Twoich wnętrzach, odmieniając ich charakter, ubogacając je i sprawiając, aby były jeszcze ciekawsze i jeszcze bardziej intrygujące. Każda metamorfoza mebli wykonana w naszej galerii, porównywana jest do procesu twórczego, w którym nie zapominając o pierwotnym przeznaczeniu mebla, nadaje się mu wyjątkowy i nowoczesny wygląd. Podczas pracy nie ograniczamy się tylko do ich odnowienia, ale przede wszystkim staramy się wzbogacić je o takie elementy, które będą wartością w nowoczesnych przestrzeniach – dizajnerskie meble mogą stać się jednym z najważniejszych elementów wystroju wnętrza!

Jesteś zainteresowany indywidualnym projektem mebli? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub zadzwoń (+48) 604-214-314.

dizajnerskie meble metamorfoza mebli meble stylowe używane meble lata 60-te meble lata 60