Metamorfozy domów, mieszkań

Mówi się, żeby zachować harmonię w głowie, potrzebujemy również harmonii w naszym codziennym otoczeniu. Nie zawsze jednak cieszymy się pełnym komfortem z tego, jak wygląda nasze otoczenie, a przestrzeń w której żyjemy jest dla nas źródłem dyskomfortu. Metamorfoza mieszkania marzy pojawia się w głowie, ale jakoś trudno się przemóc, żeby nareszcie ją zapoczątkować.

 

Dla nas zarówno metamorfozy domów, jak i metamorfozy mieszkań są ciekawym zadaniem, które wiele od nas wymaga. Wbrew pozorom metamorfozy wnętrz nie są zadaniem prostym, ponieważ zajmujemy się przestrzenią, która służyła komuś przez wiele lat. W pewien sposób również metamorfoza wnetrz to ingerencja w mikroświat, który potrzebuje zmian, zarówno w kwestii estetycznej, jak i np. ergonomicznej. Niezależnie do tego, czy naszym zleceniem będzie metamorfoza domu czy będziemy rozpoczynać metamorfozy mieszkań w bloku zawsze cały proces rozpoczynamy od rozmowy z właścicielami. To właśnie ta rozmowa będzie podstawą do obrania odpowiedniego kierunku zmian, zapoznania się w potrzebami właścicieli i doprowadzenia do najodpowiedniejszej metamorfozy wnętrz.

Metamorfoza wnętrza

Metamorfoza wnętrza to proces w którym najważniejsza będzie przestrzenna wyobraźnia, odpowiednie dopasowanie najmniejszych nawet detali oraz wizja zmiany, jako kompleksowej całości. Metamorfozy mieszkania mogą dotyczyć zarówno wybranych pokoi, jak również być szeroko zakrojoną zmianą, w każdym pomieszczeniu.

 

Metamorfoza mieszkań to doskonały pretekst do tego, by mieszać ze sobą style, które na pierwszy rzut oka mogą nie mieć ze sobą powiązań, a zestawienie ich poszczególnych elementów, może dać niezwykle oryginalny efekt.  Zwłaszcza wtedy, kiedy metamorfozy mieszkań dotyczą całej  przestrzeni, dzięki czemu można stworzyć miejsce, które będzie zadziwiać, zaskakiwać, ale i zachwycać. Metamorfoza wnętrz daje ogromne możliwości zarówno nam, jako projektantom, jak również właścicielom, którzy dają sobie szansę na stworzenie zupełnie nowego miejsca, do którego zawsze będzie się chciało wracać, a spędzony w nim czas, będzie tak bardzo wartościowy, jak jeszcze nigdy.

Jesteś zainteresowany przeprowadzeniem metamorfozy wnętrza twojego domu lub mieszkania? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub zadzwoń (+48) 604-214-314.

metamorfoza domu metamorfoza mieszkań metamorfozy domów metamorfozy mieszkań w bloku

metamorfoza wnetrz metamorfoza wnętrz metamorfozy wnętrz metamorfozy mieszkań