Aranżacje, stylizacje wnętrz domu, mieszkania, pokoi

Stylizacje wnętrz to prawdziwe wyzwanie, które pobudzają wyobraźnię i kreatywność na najwyższych poziomach. Aranżacja mieszkań, projektowanie i dekorowanie wnętrz bez specyficznego podejścia do łamania schematów, łączenia stylów i wyszukiwania odpowiednich elementów, które sprawdzą się w danym miejscu, nie będzie miało szans powodzenia. Fantazja i odwaga, ale też doświadczenie są kluczowe dla zrealizowania projektu wyjątkowego, o którym można powiedzieć, że ma w sobie „to coś”! Bez wyobraźni, kreatywności i odwagi aranżacja mieszkań, aranżacja małych wnętrz czy ich dekorowanie, to działania, które mogą być wykonane poprawnie, ale nie zachwycą nas, nie sprawią, że wnętrze będzie posiadało niepowtarzalny i specyficzny charakter.

 

Dla nas projektowanie mieszkań, aranżacja wnetrza oraz design wnetrz  to poszukiwanie rozwiązań, które będą wspólnym punktem wizji naszych klientów oraz naszej idei dotyczącej konkretnego pomieszczenia. Pomimo tego, że projektowanie pokoju, a np. projektowanie sypialni to inne założenia oraz możliwości, to zawsze dążymy do tego, aby całość naszej realizacji stanowiła spójną całość.  Niezależnie od tego, czy naszym zadaniem będzie aranżacja małych wnętrz, aranżacje pokoju czy też projektowanie domu zaczynamy od zapoznania się w wnętrzem, jego historią, właścicielami oraz ich oczekiwaniami wobec naszego projektu.  Aby projektowana przestrzeń był bowiem absolutnie użyteczna i wygodna dla jej użytkowników, koniecznym staje się zapoznanie z ich wymaganiami i wyobrażeniami na temat tego, jak wyobrażają sobie finalny efekt. Czasem aranżacja wnętrza w całości opiera się na tym, czego oczekuje nasz klient, a czasem projektowanie wnętrza w całości opiera się na naszych propozycjach.

Projektowanie i dekorowanie wnętrz

Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jakiego efektu spodziewa się klient, w jakiej przestrzeni będzie czuł się najlepiej oraz jakie jest przeznaczenie samego miejsca. Jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz, salon jest jednym z najwdzięczniejszych pomieszczeń. To właśnie w tym miejscu spędzamy leniwie wolny czas, wypoczywamy i nierzadko również pracujemy. Salon to także jedno z najbardziej reprezentatywnych miejsc w naszym domu – to tutaj zapraszamy najczęściej naszych gości i spędzamy miły czas w gronie przyjaciół lub najbliższej rodziny. Nasze projekty uwzględniają zatem wszystkie potrzeby tego miejsca: elegancję i efektywność, nowoczesność i komfort.

 

Utarte schematy, pospolity i przeciętny styl nas nie interesują. Aranżacja mieszkań w naszym wykonaniu to przełamanie banalność i pożegnanie rutyny. Wprowadzamy do wnętrz świeżość i nietuzinkowość łącząc to co tradycyjne z tym co innowacyjne. W nowoczesnych aranżacjach doskonale sprawdza się design lata 60, który można również zobaczyć w naszej pracowni architektury wnętrz. Aranżacja wnętrz mieszkania  to kreatywna praca, która wymaga nie tyle doświadczenia, co doskonałej znajomości stylów, trendów oraz dostosowania tej wiedzy do możliwości samej przestrzeni, założeń klienta oraz poziomu wymaganej ergonomii. Czasem projektowanie mieszkania zamienia się w artystyczne wypełnianie przestrzeni kolorem i kształtem, a aranżowanie wnętrz to prawdziwa sztuka, której granice nie są określone za pomocą przestrzeni, czy też dodatkowych wytycznych. Takie projektowanie pomieszczeń z jednej strony daje najwięcej możliwości, z drugiej jest również największym wyzwaniem.

 

Projektowanie pokoi  natomiast, najczęściej staje się spełnieniem marzeń klienta, który jedynie wskazuje delikatny kierunek naszych działań. Podejmując działania projektowania salonów, sypialni czy pokoi, zawsze mamy na uwadze satysfakcję naszych klientów, nie rezygnując jednoczenie z naszej pomysłowości, chcąc w ten sposób zaznaczyć w przestrzeni innowacyjność oraz oryginalny design. Ciągle się inspirujemy, nie pozwalamy też naszej kreatywności o sobie zapomnieć, dzięki czemu aranżacja nowoczesnych wnętrz, i nie tylko, stała się dla nas sposobem na życie. Każda nasza realizacja, jak również reakcje na wnętrza, które projektujemy, to najlepszy i najbardziej satysfakcjonujący dowód na to, że zawsze spełniamy się w tym, co robimy.

Jesteś zainteresowany indywidualnym projektem twojego mieszkania? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub po prostu zadzwoń (+48) 604-214-314.

aranżacja mieszkań aranżacja wnetrza dekorowanie wnętrz stylizacje wnętrz

design wnetrz lata 60 projektowanie wnętrza projektowanie mieszkania pokoju sypialni projektowanie wnętrz salon - domu